Margaret Wines Summer School

Door Isaac,

 

Hoe meer je over wijn leert, hoe lekkerder het wordt!

Wijn is een van de weinige hobby's waarbij je gelijk begint met het leukste onderdeel. Geen verplichte theorie of certificaten die je moet halen om verder te mogen. Zelfs geen moeilijke termen die je moet beheersen. Trek een fles open, schenk een glas in en proeven maar. Lekker of niet lekker? Gewoon, in je eigen woorden praten en genieten.

 

Meer weten, nóg meer genieten

Toch gebeurt er iets interessants wanneer je je ergens in verdiept. Een beetje zoals wandelen in het bos. Zo’n wandeling is heerlijk, ook als je geen enkele boom kunt benoemen. Maar zodra je weet waar je naar kijkt, is je beleving net iets rijker. Bomen en hun vogels, de beestjes op de grond; het is een wereld op zich. Je ziet meer. Je beleeft meer. Je geniet meer.

Hetzelfde gebeurt wanneer je leert over wijn. Je drinkt wijnen als altijd, alleen je ziet, ruikt en proeft steeds meer. Ineens herken je waarom die ene Riesling zo anders smaakt dan de andere. Je begrijpt waarom een Pinot Gris uit de Elzas een ander verhaal vertelt dan eentje uit Alto Adige. Stap voor stap ontdek je nieuwe wijngebieden, spannende druivenrassen en uiteindelijk: meer lekkere wijn!

 

Al proevende leert men

Om jou nog meer te laten genieten van wijn organiseren we de deze zomer de Margaret Wines Summer School 2026. Een serie van ruim twintig masterclasses waarin gezelligheid en nieuwsgierigheid centraal staan. Maximaal zes deelnemers per avond, dus alle ruimte om vragen te stellen en ervaringen uit te wisselen. Van en met elkaar leren, terwijl we samen lekker proeven. 

Het leuke aan de Summerschool is dat je meerdere avonden kunt combineren. Je stelt je eigen wijnreis samen, want elke avond is los te reserveren. Als modules van jouw wijnopleiding op maat, zonder het gevoel weer in de schoolbanken te zitten.

Voor beginners én gevorderden

Of je nu net begint met wijn ontdekken of al jaren met een goed glas in de hand zit: iedere masterclass biedt nieuwe inzichten, verrassende verhalen en natuurlijk mooie wijnen. De wijnwereld is enorm en er is voor iedereen altijd wat te leren.

De masterclasses vinden plaats op onderstaande data van 19.30 tot 21.30 uur. De kosten zijn € 50 per persoon en per boeking kunnen maximaal twee personen worden aangemeld. Er is plaats voor maximaal zes deelnemers per avond. Je betaling bevestigt je deelname.

Klaar om te leren en meer te genieten? Je bent van harte welkom. Meld je aan via info@margaretwines.com. We kijken uit naar je inschrijving!

 

Data Margaret Wines Summer School 2026

  • Woensdag 17 juni - Rosé 
  • Dinsdag 23 juni - Pinot Grigio 
  • Woensdag 24 juni - Galicië 
  • Dinsdag 30 juni - Viognier 
  • Woensdag 1 juli - Riesling
  • Dinsdag 7 juli - Provence 
  • Woensdag 8 juli - Alto Adige  
  • Dinsdag 14 juli - Frankrijk  
  • Woensdag 15 juli - Sicilië
  • Dinsdag 21 juli - Elzas
  • Woensdag 22 juli - Oostenrijk 
  • Dinsdag 28 juli - Chardonnay 
  • Woensdag 29 juli - Loire 
  • Dinsdag 4 augustus - Bourgogne 
  • Woensdag 5 augustus - Italië
  • Dinsdag 11 augustus - Grüner Veltliner 
  • Woensdag 12 augustus - Pinot Noir 
  • Dinsdag 18 augustus - Sauvignon Blanc  
  • Woensdag 19 augustus - Veneto 
  • Dinsdag 25 augustus – Duitsland
  • Woensdag 26 augustus - Bordeaux 
  • Dinsdag 1 september - Piemonte

Bestellen

  • Het minimale bestelbedrag is € 75,00
  • U kunt bij ons veilig online bestellen, zowel met als zonder account.

Betalen

U kunt online betalen via:

  • iDEAL | Wero
  • Mastercard
  • Visa
  • PayPal
  • American Express

Bezorgen

  • Uw bestelling wordt gratis bezorgd.
  • In Utrecht, Amsterdam, Amersfoort en omgeving wordt uw bestelling door onze eigen bezorgdienst geleverd op de door u gekozen dag en tijdstip.
  • Buiten deze regio wordt uw bestelling binnen twee werkdagen via PostNL geleverd.
Top